Hľadanie produktov

Škárovací materiál

V porovnaní s bežnými škárovacími materiálmi má náš minerálny škárovací materiál mimoriadne výhody: dochádza k výrazne menšiemu vyplavovaniu a navyše dokáže znížiť alebo celkom zabrániť rastu buriny. Tento škárovací materiál má navyše samoopravný charakter, čo znamená, že pri suchom počasí škárovací materiál stvrdne, pri vlhkom zmäkne. Minerálny škárovací materiál sa hodí na všetky pochôdzne plochy, teda na terasy, cyklotrasy, ako aj na plochy prejazdné maximálne rýchlosťou chôdze s dopravou s východiskovým bodom a konečným cieľom (používanie osobných automobilov s nízkou frekvenciou nákladných automobilov). Nie je vhodný na okolie bazénov.

DetailDescriptionFullLess

V porovnaní s bežnými škárovacími materiálmi má náš minerálny škárovací materiál mimoriadne výhody: dochádza k výrazne menšiemu vyplavovaniu a... viac
Vybrať farbu
Vybrali ste si nasledujúci variant produktu:
Friedl minerálna špárovacka sivá, šírky špáry 320
77,76
77,76 €* / vrece

(77,7600 €/m2)

77.76

Ceny vrátane DPH plus náklady na dopravu

Produkt dostupný u vášho predajcu
i
vmDetailMusterLabel
vmDetailMusterContent
Číslo produktu: 21496
CE-Kennzeichnungen-icon2

Tlač stránky

Opis produktu
Privat/Architekt: 2
special_color: _fugenfüller
Druh produktu: škárovací materiál
Farba_detail: sivá
Jednofarebné/tieňované: jednofarebný
Farebný odtieň: sivé tóny
Spotreba/jednotka: vrece/paleta
Informácie o produkte
  • Produkt Friedl minerálna škárovacia hmota čadič je prírodný, premývaný, preosiaty a plameňom sušený piesok zabraňujúci rastu buriny so spojivom na rastlinno-minerálne báze. Spojivo neobsahuje žiadne polyméry a cementové zložky. Produkt Friedl minerálna škárovačka čadič sa používa na vodopriepustné škárovacie systémy do neviazaného lôžka.
  • Môže sa použiť pre naše betónové dlažby a dosky od výšky tvárnice 3 cm a šírky škáry 3 – 20 mm.
  • Správny postup na aplikáciu produktu Friedl minerálna škárovačka čadič prezentuje náš videonávod „Správne dláždenie do neviazaného lôžka“ od minúty 7:40.
Všetky ceny a kombinácie
Fugenfüller
77,76
77,76
80,64