Hľadanie produktov
Betónové platne Parkstone Plus Friedl Steinwerke

NAŠA FILOZOFIA

S tvárnicami od spoločnosti Friedl Steinwerke si vyberáte produkt, ktoré bol vyrobený s vášňou a najvyššími požiadavkami na kvalitu a dizajn. My, rodina Friedlovcov, vedieme podnik už celé desaťročia s vášňou a zodpovednosťou. Naše podnikanie charakterizuje neustály vývoj nových produktov, ktoré zodpovedajú požiadavkám súčasnej architektúry a želaniam zákazníkov, úzka spolupráca s architektmi, stavebníkmi a záhradnými architektmi, rovnako ako úsilie kráčať s dobou pri nových technológiách a vývoji.

Vášeň a najvyššie požiadavky na kvalitu

Friedl Steinwerke

BETÓN – FUNKČNOSŤ SPOJENÁ S DIZAJNOM.

Usilujeme sa, aby naše produkty tešili zákazníkov dlhé roky. Betón je všestranný stavebný materiál, ktorý nám otvára všetky možnosti v oblasti tvarov a farieb a dáva nám šancu vždy vytvoriť niečo nové. Tento absolútne výnimočný stavebný materiál má nielen dlhú životnosť, ale je aj robustný, ľahko sa udržiava a úžasne všestranný. Výsledkom je veľká rozmanitosť tvarov, farieb, štruktúr a úprav povrchov. Naše tvárnice sa dajú použiť vo vjazdoch, vstupných zónach, na terasy, múriky, schody, obruby a mnoho iného. Dizajnom uspokojíme každý vkus – od tradičného cez luxusný alebo klasický až po moderný štýl.

Navštívte nás vo Weppersdorfe

V našej vzorovej záhrade vo Weppersdorfe máme celoročne vystavené produkty na realizáciu vonkajších priestorov. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám veľa zábavy pri skúšaní, vyberaní a plánovaní vašich vonkajších priestorov. Inšpirujte sa u nás.
Vaša rodina Friedlovcov