Hľadanie produktov
Terasa Cavita, creme tieňovaná betónové platne Friedl Steinwerke

ČÍM SÚ NAŠE PRODUKTY VÝNIMOČNÉ

Rozhodnutie kúpiť si produkt, s ktorým budete žiť mnoho rokov, si treba dobre premyslieť. Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, v 10 bodoch sme stručne zhrnuli výhody našich betónových tvárnic.
Largo podlahová platňa 59,8 x 39,8 x 5 cm, striebrosivá jemne tieňovaná

1. Výber

Ponúkame veľký výber betónových dlažieb, terasových platní, plotových a múrových tvárnic v mnohých rozmeroch a rozmanitých štýloch. U nás určite nájdete vhodnú tvárnicu pre váš preferovaný štýl. V našom produktovom filtri môžete vyhľadávať podľa štýlov, vďaka čomu sa rýchlejšie dostane k produktu podľa svojich predstáv.

2. Kombinovateľnosť

K našej betónovej dlažbe a terasovým platniam ponúkame zladené plotové a múrové tvárnice, blokové schody, obrubníky, blokové tvárnice, palisády a mnohé iné prvky do záhrad. Naše produkty sa dajú dokonale kombinovať, vďaka čomu sú vaše možnosti pri navrhovaní takmer nekonečné.

Gutshof Palisáda štiep, žulovo sivá tieňovaná; Linea blokový schod, žulovo sivá tieňovaná a Largo podlahová platňa, ľadovo sivá tieňovaná
Vzorová záhrada outdoor Weppersdorf Friedl Steinwerke

3. Rozmanitosť farieb

Naše produkty vyrábame vo vyše 60 štandardných farbách. Medzi nimi sa nachádza mnoho odtieňov sivej a žltej. Je pre nás dôležité, aby ste dostali presne ten farebný odtieň, ktorý sa hodí k vášmu domu. Ak si nie ste istí výberom farby, môžete si od nás vyžiadať vzorové tvárnice. Nie všetky produkty sú dostupné vo všetkých farbách – v rámci zákazkovej výroby si však môžete dať vyrobiť betónovú dlažbu alebo platne v želanej farbe od spoločnosti Friedl. Viac sa dozviete v časti Individuálna zákazková výroba.

4. Úprava/
ochrana povrchu

Medzi naše povrchové úpravy patrí jemné pieskovanie, brúsenie diamantmi, impregnácia a nanášanie rôznych vrstiev. Jemne pieskovaný a/alebo diamantmi leštený povrch dodáva tvárnici individuálny charakter. Na ochranu povrchu ponúkame impregnáciu Duoprotect DP30 (ktorá je na mnohých produktoch nanesená už z výroby) a nanesenie vrstvy Duoprotect DP60, ktorá sa dá za príplatok zvoliť pri niektorých produktoch.

Vodné kvapky Friedl Steiwerke
Kursiva VG4, štrková; Gutshof murová tvárnica ŠM16 bosovaná, sivá

5. Radosť z inovácií

Usilovne pracujeme na nových inováciách, aby sme ďalej zvyšovali kvalitu produktov, uľahčili ukladanie dlažby a znížili náročnosť čistenia. Teda aby sme vám uľahčili život a mohli ste sa dlho tešiť z našich produktov. Preto je prevažná časť našich betónových dlažieb vybavená zaistením proti posunutiu (VG4) a mnohé produkty sú už z výroby naimpregnované produktom Duoprotect DP30. Okrem toho ponúkame aj technológiu reduNOx na redukciu oxidov dusíka vo vzduchu. To je výhodné pre životné prostredie i vaše zdravie.

6. Kvalita

Naše produkty vyrábame s najvyššími požiadavkami na dizajn a kvalitu. Naše betónové dlažby, platne (pri liatych produktoch LIV, Dots, Versus, Versus Plus, Parkstone Antik, Parkstone Plus a Cavita), obrubníky, Linea blokové schody a parkové obrubníky sú testované podľa noriem ÖNORM. To vám dáva istotu. Označenie ÖNORM totiž znamená, že udané kritériá kvality boli potvrdené štátom akreditovaným skúšobným a kontrolným orgánom. Mimochodom, testovanie podľa normy ÖNORM je dobrovoľné. Naše tvárnice okrem toho prejdú prísnymi internými kontrolami, kým opustia náš závod. Samozrejme, naše produkty majú aj CE certifikáty.

Friedl Steinwerke
Kvalita v hlave. Dizajn v srdci. Friedl Steinwerke

7. Výroba

Aby sme mohli naše predstavy o špičkovej kvalite aj splniť, neustále investujeme do našich výrobných zariadení a vyrábame naše produkty pomocou najnovšej technológie. Mnoho našich tvárnic sa pri výrobe zhutňuje termicky (to znamená za pôsobenia tepla). Naše tvárnice tvrdnú v ideálnych klimatických podmienkach v sušiarni, čo je veľmi dôležité pre kvalitu hotového produktu. Moderné výrobné zariadenia nám pri výrobe veľkých formátov umožňujú vyššiu rozmerovú presnosť pri hrúbke tvárnic v hodnote +/– 2 mm (prípustná odchýlka podľa normy je +/– 3 mm). Pri ukladaní je to veľké uľahčenie. Okrem toho používame iba najlepšie prímesi, napríklad pri vnútornej hydrofobizácii. A navyše, veľká časť surovín pochádza z regiónu.

8. Know-how

Od roku 1953 pracujeme s inovatívnym stavebným materiálom, betónom, a odvtedy sme nazbierali mnoho skúseností s výrobou betónových produktov. Veľký dôraz kladieme na ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov, ktorí sa neustále zúčastňujú školení. V našom skvele vybavenom laboratóriu pre stavebné materiály kontinuálne pracujeme na nových produktoch. Ako člen Fóra pre kvalitu dlažby (Forum Qualitätspflaster) sa navyše zasadzujeme o vysoké štandardy kvality.

Friedl Steinwerke
Cadea a Cadea VG4

9. Služby

Od poradenstva cez spravovanie zákazky až po expedíciu sa neustále snažíme splniť všetky želania našich zákazníkov. Tešíme sa, keď nás chválite, ale aj keď nám poviete, čo by sme mohli robiť lepšie. Lebo iba tak sa môžeme stále zlepšovať.

10. Vášeň

Naše produkty vyrábame s veľkou vášňou a starostlivosťou a pri práci nám vždy ide o spokojnosť zákazníka. Pretože keď sa rozhodnete pre betónovú dlažbu, terasové platne, plotové alebo múrové tvárnice od nás, chceme, aby vám pohľad na záhradu, terasu a vjazd prinášal radosť každý deň.

Cadea a Cadea VG4

hide this element

hide this element

Cadea a Cadea VG4

hide this element