Hľadanie produktov

Niva29

Betónová platňa Niva29 vás presvedčí malou hrúbkou a prekrásnym povrchom: Zrnitosť zviditeľnená jemným pieskovaním a leštením diamantmi dodáva platni mimoriadne elegantný vzhľad. Niva29 má všestranné využitie na balkónoch, strešných terasách, ako aj na úrovni s terénom. Bočné plochy majú vzhľad pohľadového betónu, vďaka čomu sa platne dajú použiť aj ako obloženie schodov a lemovanie bazéna. Ak si želáte špeciálny vzhľad na bočnej strane platne, môžete si ju nechať upraviť. Podrobné informácie sú uvedené v doplnkových službách na konci stránky.

DetailDescriptionFullLess

Betónová platňa Niva29 vás presvedčí malou hrúbkou a prekrásnym povrchom: Zrnitosť zviditeľnená jemným pieskovaním a leštením diamantmi dodáva... viac
Vybrať farbu
Vybrať formát
Vybrali ste si nasledujúci variant produktu:
Niva29 59,4x39,4x2,9 cm starobiela jemne pieskovaná a leštená diamantmi
39,90 €* / m2

(124,4880 €/m2)

124.488
Obsah: 3.12 m2 (39,9000 €* / 1 m2 )

Ceny vrátane DPH plus náklady na dopravu

Produkt dostupný u vášho predajcu
i
vmDetailMusterLabel
vmDetailMusterContent
Číslo produktu: 22314
CE-Kennzeichnungen-icon2

Tlač stránky

Opis produktu
Einzelsteine images: 39,4 x 39,4 x 2,9 cm
Privat/Architekt: 2
Druh produktu: betónové platne
Povrchová štruktúra: rovný
Zaťažiteľnosť_detail: iba pochôdzna
Úprava: jemne pieskované a leštené diamantmi
Farba_detail: starobiela
Formát: Niva29 59,4 x 39,4 x 2,9 cm
Druh dlažby: jednotný formát
Účel použitia: chodníky, nášľapné platne, ohraničenia bazénov, stupnice a schody, terasa a balkón, vjazdy
Rozmery produktu: 41 - 60 cm
Hrana: fázy
Kritériá kvality: odolné voči mrazu a posypovej soli - možno použiť iba rozmrazovacie prostriedky vhodné na cementom viazané povrchy
Zvláštnosti: hrúbka platní do 3 cm
Jednofarebné/tieňované: jednofarebný
Tvar: pravouhlý
Odber podľa cenníka: 15
Štýl: nadčasový/klasický
Farebný odtieň: béžová/žlté tóny
Spotreba/jednotka: ks/paleta
Önorm EN: EN 13748-2
Informácie o produkte
 • možnosť samostatnej dodávky všetkých formátov
 • V profile má platňa vzhľad pohľadového betónu.
 • Pri používaní rôznych formátov môžu z výrobno-technických dôvodov vznikať farebné rozdiely.
 • Poveternostné vplyvy menia vzhľad povrchu platní. Nezabúdajte, že v dôsledku toho môže dochádzať aj k vizuálnym rozdielom medzi plochami pod strechou (odkvapové zóny, prekrytia bazénov, priestory pod balkónmi, pergolami atď.) a nechránenými plochami.
 • Nezabúdajte, že farby podlahových platní ovplyvňujú ich schopnosť akumulovať slnečné teplo – svetlé platne teplo odrážajú, zatiaľ čo tmavé ho akumulujú, a tak ho dokážu dlhšie uvoľňovať.
 • Chráňte si svoje dlažbové dosky pred poškodeniami spôsobenými terasovým nábytkom s ostrými hranami.
 • Na zjednodušenie čistenia odporúča spoločnosť Friedl Steinwerke dodatočnú impregnáciu pomocou prípravku Duoprotect DP30 (paralelná dodávka je možná za príplatok).
 • Rešpektujte naše upozornenia na údržbu a starostlivosť.
 • Dodržujte prosím pokyny na inštaláciu a technické listy produktov v rámci sekcie Stavebné tipy/služby.
Pokyny na ukladanie
 • Platne musíte bezpodmienečne ukladať vždy zmiešane z viacerých paliet a radov, aby ste získali prirodzenú, rovnomernú hru farieb a vyhli sa farebným koncentráciám.
 • Dbajte na dostatočne veľkú obvodovú škáru. Minimálnu šírku škáry 6 mm rešpektujte najmä pri ukladaní do viazaného lôžka.
 • Výškové rozdiely vyrovnajte okamžite poklepaním pomocou nefarbiaceho plastového kladiva.
 • Pri ukladaní do viazaného lôžka (cementové škárovanie) môže na okrajoch dochádzať k jemným farebným zmenám.
Všetky ceny a kombinácie
Niva29
44,90
39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
44,90
39,90
44,90
39,90
44,90
Impregnácia DUOPROTECT DP30 (5 l)
Impregnácia Duoprotect DP30 redukuje prenikanie vody a olejov a chráni pre rastom machov a rias. Po uložení, prípadne osadení odporúčame impregnáciu našich produktov a pri tvárniciach a platniach, ktoré prípravkom Duoprotect DP30 ošetril už výrobca, obnovu ochrany povrchu každé 2 až 3 roky.

178,6800 €* / ks

Ozdobný štrk
Ozvláštnite svoj vonkajší priestor naším ozdobným štrkom: Ozdobný štrk sa s obľubou používa ako dizajnový prvok na veľké plochy, pozdĺž múrikov a plotov a namiesto mulčovacej kôry. Ponúkame vám rad exkluzívnych ozdobných štrkov rôznych farieb a s rôznou zrnitosťou. Ozdobné štrky sú dodávané v 25 kg vreciach aj vo Big Bag vreciach.

13,0800 €* / vrece

Poplatok za zušlachtenie krán - rovné a skosené hrany
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri úprave hrán pre liate platne „rovná a skosená hrana“ sa dolná strana platní kalibruje, dolná hrana sa skosí a bočná plocha sa upraví pieskovaním. Pri Largo platni s pohľadovou hranou vzniká brúsený vzhľad.

78,6000 €* / bm

Poplatok za zušlachtenie krán - 1/4 zaoblenie
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri štvrťkruhovom zakončení sa dolná strana platní kalibruje, dolná hrana sa skosí a bočná plocha sa upraví so štvrťkruhovým zakončením.

86,6400 €* / bm

Poplatok za zušlachtenie krán - 1/2 zaoblenie
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri polkruhovom zakončení sa dolná strana platní kalibruje a bočná plocha sa upraví s polkruhovým zakončením.

94,6800 €* / bm

Príplatok za rezanie odkvapového nosa (drážky)
Odkvapový nos slúži na cielené odkvapkávanie dažďovej vody. Je výhodné napr. pri použití betónovej platne ako krycej platne. Odkvapový nos môžete skombinovať aj s úpravou hrán pre liate platne „rovná a skosená hrana“, so štvrťkruhovým alebo polkruhovým zakončením.

8,0400 €* / bm