Hľadanie produktov

Dots29

Platne Dots29 sa vyznačujú nezvyčajným povrchom a sú hrubé iba 29 mm. Ich vzhľad je výnimočný, keďže jemným pieskovaním a leštením diamantmi sa zviditeľní ušľachtilá prírodná zrnitosť v rôznej veľkosti. To robí každú platňu jedinečnou. Platne Dots29 sú v móde vo vstupných zónach, na terasách, strešných terasách, balkónoch a okolo bazénov. Ich bočné plochy si môžete nechať upraviť na použitie ako lemovanie bazéna, obloženie schodov či ukončenie terasy.

DetailDescriptionFullLess

Platne Dots29 sa vyznačujú nezvyčajným povrchom a sú hrubé iba 29 mm. Ich vzhľad je výnimočný, keďže jemným pieskovaním a leštením diamantmi s... viac
Vybrať farbu
Vybrať formát
Vybrali ste si nasledujúci variant produktu:
Dots29 59,4x59,4x2,9 cm krieda DP30
54,50 €* / m2

68,88 €* / m2

(255,0600 €/m2)

255.06 322.3584
Obsah: 4.68 m2 (54,5000 €* / 1 m2 )

Ceny vrátane DPH plus náklady na dopravu

Produkt dostupný u vášho predajcu
i
vmDetailMusterLabel
vmDetailMusterContent
Číslo produktu: 22057
CE-Kennzeichnungen-icon2

Tlač stránky

Opis produktu
Privat/Architekt: 2
Druh produktu: betónové platne
Povrchová štruktúra: rovný
Zaťažiteľnosť_detail: iba pochôdzna
Úprava: jemne pieskované a leštené diamantmi
Farba_detail: krieda
Formát: Dots29 59,4 x 59,4 x 2,9 cm
Druh dlažby: jednotný formát
Účel použitia: chodníky, nášľapné platne, ohraničenia bazénov, stupnice a schody, terasa a balkón, vjazdy
Rozmery produktu: 41 - 60 cm
Hrana: fázy
Kritériá kvality: odolné voči mrazu a posypovej soli - možno použiť iba rozmrazovacie prostriedky vhodné na cementom viazané povrchy
Ochrana povrchu: impregnované Duoprotect DP30
Zvláštnosti: hrúbka platní do 3 cm
Jednofarebné/tieňované: jednofarebný
Tvar: štvorcové
Odber podľa cenníka: 20
Štýl: moderný/lineárny
Farebný odtieň: béžová/žlté tóny
Spotreba/jednotka: ks/paleta
Önorm EN: EN 13748-2
Informácie o produkte
 • možnosť samostatnej dodávky všetkých formátov
 • z vysokoodolného betónu
 • Vysokoodolný betón je živý prírodný produkt. Malé vzduchové póry sa nedajú vylúčiť a patria rovnako ako tieňovania farieb, fľakaté vzory atď. k prirodzeným a individuálnym vlastnostiam produktu. Preto sa nepovažujú za dôvod na reklamáciu.
 • V profile má platňa vzhľad pohľadového betónu.
 • Pri používaní rôznych formátov môžu z výrobno-technických dôvodov vznikať farebné rozdiely.
 • Poveternostné vplyvy menia vzhľad povrchu platní. Nezabúdajte, že v dôsledku toho môže dochádzať aj k vizuálnym rozdielom medzi plochami pod strechou (odkvapové zóny, prekrytia bazénov, priestory pod balkónmi, pergolami atď.) a nechránenými plochami.
 • Chráňte si svoje dlažbové dosky pred poškodeniami spôsobenými terasovým nábytkom s ostrými hranami.
 • Dodržujte prosím pokyny na inštaláciu a technické listy produktov v rámci sekcie Stavebné tipy/služby.
Pokyny na ukladanie
 • Platne musíte bezpodmienečne ukladať vždy zmiešane z viacerých paliet a radov, aby ste získali prirodzenú, rovnomernú hru farieb a vyhli sa farebným koncentráciám.
 • Dbajte na dostatočne veľkú obvodovú škáru. Minimálnu šírku škáry 6 mm rešpektujte najmä pri ukladaní do viazaného lôžka.
 • Pri platniach s rozmerom 79,4 × 39,4 cm sa neodporúča ukladanie na polovičnú väzbu, ale na tretinovú alebo krížovú väzbu. Pri ukladaní do neviazaného lôžka musíte dbať na to, aby dosadali celou plochou, pretože inak sa môžu zlomiť.
 • Výškové rozdiely vyrovnajte okamžite poklepaním pomocou nefarbiaceho plastového kladiva.
 • Pri ukladaní do viazaného lôžka (cementové škárovanie) môže na okrajoch dochádzať k jemným farebným zmenám.
Všetky ceny a kombinácie
Dots29
54,50 68,88
54,50 68,88
54,50 68,88
54,50 68,88
49,30 68,88
54,50 68,88
49,30 68,88
49,30 68,88
54,50 68,88

Príslušenstvo

LIV soklová lišta
Aby vaša terasa získala starostlivo upravený vzhľad, odporúčame vám soklovú lištu LIV. Až pekné ukončenie dodá terase povestnú čerešničku na torte. Táto soklová lišta dokonale ladí s našimi betónovými platňami LIV a LIV29, hodí sa však aj k iným produktom od Friedl Steinwerke – s radosťou vám poradíme.

11,16 €* / ks

Ozdobný štrk
Ozvláštnite svoj vonkajší priestor naším ozdobným štrkom: Ozdobný štrk sa s obľubou používa ako dizajnový prvok na veľké plochy, pozdĺž múrikov a plotov a namiesto mulčovacej kôry. Ponúkame vám rad exkluzívnych ozdobných štrkov rôznych farieb a s rôznou zrnitosťou. Ozdobné štrky sú dodávané v 25 kg vreciach aj vo Big Bag vreciach.

13,0800 €* / vrece

%
V AKCII
Spot nášľapná platňa
Nuda je minulosťou – Spot nášľapná platňa sa postará o zábavu už pri ukladaní, pretože tieto okrúhle platne s veľkosťou 40 cm, 60 cm a 80 cm ponúkajú nespočetné možnosti, ako ich uložiť. Pri zakladaní chodníkov a cestičiek dostáva kreativita voľnú ruku – a záhrada získa moderný a geometricky zaujímavý pútavý prvok. Povrch a farby Spot nášľapných platní sú rovnaké ako pri platniach LIV29/LIV a Dots29/Dots. Takto si môžete zladiť terasu a okolie bazéna v rovnakom odtieni ako Spot nášľapné platne. Ak uprednostňujete tieňovanie, žiadny problém: všetky farby, ktoré pri týchto produktoch ponúkame, spolu dokonale ladia.

27,95 €* / ks

1,80 €* /

Doplnkové služby

Poplatok za zušlachtenie krán - rovné a skosené hrany
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri úprave hrán pre liate platne „rovná a skosená hrana“ sa dolná strana platní kalibruje, dolná hrana sa skosí a bočná plocha sa upraví pieskovaním. Pri Largo platni s pohľadovou hranou vzniká brúsený vzhľad.

78,6000 €* / bm

Poplatok za zušlachtenie krán - 1/4 zaoblenie
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri štvrťkruhovom zakončení sa dolná strana platní kalibruje, dolná hrana sa skosí a bočná plocha sa upraví so štvrťkruhovým zakončením.

86,6400 €* / bm

Poplatok za zušlachtenie krán - 1/2 zaoblenie
Úpravu hrán pre liate platne si vyberáte, ak chcete betónovú platňu použiť na lemovanie bazéna alebo na obloženie schodov a želáte si opticky výnimočné zakončenie. Pri polkruhovom zakončení sa dolná strana platní kalibruje a bočná plocha sa upraví s polkruhovým zakončením.

94,6800 €* / bm

Príplatok za rezanie odkvapového nosa (drážky)
Odkvapový nos slúži na cielené odkvapkávanie dažďovej vody. Je výhodné napr. pri použití betónovej platne ako krycej platne. Odkvapový nos môžete skombinovať aj s úpravou hrán pre liate platne „rovná a skosená hrana“, so štvrťkruhovým alebo polkruhovým zakončením.

8,0400 €* / bm