Hľadanie produktov
Záhradný dizajn Betonova kocka, bielo betónové elementy Friedl Steinwerke

BETÓNOVÉ OBJEKTY PRE NEZVYČAJNÉ ZÁHRADY


O úchvatné vizuálne akcenty a vítanú zmenu v záhrade, na terase alebo pod arkádami sa postarajú betónová guľa Bola a betónová kocka. Vyrábajú sa z vysokoodolného betónu a majú nádherný hladký povrch. Tieto dizajnové prvky dodajú vašim vonkajším plochám mimoriadny šarm. Betónová kocka sa dá použiť aj ako plocha na sedenie. Na verejných priestranstvách sa kocka často používa ako oddeľovací prvok.

hide this element

hide this element

hide this element

hide this elemente

hide this element

hide this element

hide this element

hide this element

hide this element
hide this element
Filtrovať
Betónová kocka
Betónová kocka sa využíva prevažne na ohraničenie. Dá sa však použiť aj ako odkladací stolík alebo plocha na sedenie a aj vtedy pôsobí úchvatne a moderne. Jej povrch z vysokoodolného betónu zabezpečuje, že je mimoriadne príjemná na dotyk. Posledný výkrik módy v realizácii záhrad predstavujú inovatívne dekoračné prvky – a preto pokojne popustite uzdu tvorivosti a vtlačte svojej záhrade vlastnú pečať – napríklad využitím betónových kociek.

0,00 €* / ks

Betónová guľa Bola
Betónovú guľu Bola môžete využiť rôzne – ako hravú záhradnú dekoráciu alebo funkčné ohraničenie. Ponúkame ju v troch veľkostiach a pri dômyselnom umiestnení sa stane štýlovým pútavým prvkom vo vašej záhrade, predzáhradke alebo na terase. Gule Bola sa vyrábajú z vysokoodolného betónu a majú hladký povrch veľmi príjemný na dotyk. Gule sú odolné voči mrazu, a preto môžu prezimovať vonku. Aby sa betónové gule neodkotúľali, môžete si ich objednať aj s fixačným prvkom.

0,00 €* /