Hľadanie produktov

Classic plotová a múrová tvárnica

Plotové polia z plotovej a múrovej tvárnice Classic pôsobia klasicky a nadčasovo a postarajú sa o pekné ohraničenie záhrady. Ak použijete plotovú a múrovú tvárnicu Classic na stavbu múrika, získate atraktívny a decentný objekt. Všetky strany tvárnice sa dajú použiť ako pohľadové strany. Plotová a múrová tvárnica Classic sa hodí aj na výstavbu dvojitých pilierov pre prístrešky na autá a pergoly. Ponúkame aj elektrického vrátnika. Na želanie a za príplatok vám môžeme do tvárnic vyrezať aj otvory na elektrického vrátnika a poštovú schránku.

DetailDescriptionFullLess

Plotové polia z plotovej a múrovej tvárnice Classic pôsobia klasicky a nadčasovo a postarajú sa o pekné ohraničenie záhrady. Ak použijete plot... viac
Vybrať farbu
Vybrať formát
Vybrali ste si nasledujúci variant produktu:
Classic polovicná tvárnica 19,7x20x16 cm vápenec lastúrnikový
9,00
9,00 €* / ks

(9,0000 €/m2)

9

Ceny vrátane DPH plus náklady na dopravu

Produkt dostupný u vášho predajcu
i
vmDetailMusterLabel
vmDetailMusterContent
Číslo produktu: 22259
CE-Kennzeichnungen-icon2

Tlač stránky

Opis produktu
Einzelsteine images: Halbstein geschnittend 19,7 x 20 x 16 cm, Abdeckplatte mit Wassernasedddd 25 x 28 x 6 cm, Universalsteind 40 x 20 x 16 cm
Privat/Architekt: 2
special_color: _ClassicZM
Druh produktu: plotová a múrová tvárnica
Povrchová štruktúra: rovný
Farba_detail: vápenec lastúrnikový
Formát: Classic plotová a múrová tvárnica 19,7 x 20 x 16 cm
Druh dlažby: jednotný formát
Účel použitia: ploty, stĺpy a piliere, vyvýšené záhony, záhradné steny
Rozmery produktu: 8 - 20 cm
Hrana: fázy
Kritériá kvality: odolné voči mrazu - neodporúča sa použitie rozmrazovacieho prostriedku
Jednofarebné/tieňované: tieňovaná
Tvar: štvorcové
Odber podľa cenníka: 3
Štýl: nadčasový/klasický
Farebný odtieň: červené a hnedé odtiene
Spotreba/jednotka: ks/paleta
Önorm EN: EN 15435
Informácie o produkte
 • Stavebnicový systém obsahujúci univerzálnu tvárnicu, rezanú polovičnú tvárnicu a kryciu platňu
 • Spotreba plniaceho betónu na univerzálnu tvárnicu Classic cca 5,5 l.
 • Pre plotovú tvárnicu v odtieni platina tieňovaná je dostupná krycia doska s odkvapovým nosom v odtieňoch platina stredne tmavá a platina tmavá.
 • Na zjednodušenie čistenia odporúča spoločnosť Friedl Steinwerke dodatočnú impregnáciu pomocou prípravku Duoprotect DP30 (paralelná dodávka je možná za príplatok).
 • Dodržujte prosím pokyny na inštaláciu a technické listy produktov v rámci sekcie Stavebné tipy/služby.
Pokyny na ukladanie
 • Tvárnice musíte bezpodmienečne ukladať vždy zmiešane z viacerých paliet a vrstiev, aby ste získali prirodzenú, rovnomernú hru farieb a vyhli sa farebným koncentráciám.
 • Na eliminovanie škôd spôsobených mrazom musíte rešpektovať triedu betónu odporúčanú pre plniaci betón.
 • Na dosiahnutie čo najlepšej farebnej jednoty sa tvárnice režú na menšie veľkosti. Skrátia sa o šírku rezu. Tento rozdiel oproti univerzálnym tvárniciam by sa mal rozdeliť na ďalšie škáry v rade.
 • Prekrytie dvojitého piliera (40 × 40 cm) môžete upraviť prirezaním štyroch krycích platní.
Pokyny k návrhu
 • Tvárnice sa môžu použiť na múriky a ploty, ako aj na dvojité piliere pre prístrešky na autá a pergoly.
 • všetky bočné plochy sa môžu použiť ako pohľadové strany
Všetky ceny a kombinácie
Classic Zaun- & Mauerstein
9,00
9,00
7,10 9,00
9,00
7,10 9,00
7,10 9,00
9,00
7,10 9,00
5,70 6,96
7,10 9,00
9,00
7,10 9,00
9,00
6,96
%
Krycia platňa D25 s okapovým nosom
V pestrej ponuke betónových krycích platní určite nájdete správny formát a požadovanú farbu. Ponúkame moderné farebné betónové krycie platne s odkvapovým nosom okrem iného pre naše plotové a múrové tvárnice Modulus Pur, Faro, Classic a štandardné plotové a múrové tvárnice.

8,04 €* / ks

Krycia platňa D50 s okapovým nosom
Teraz ponúkame aj 50 cm dlhú kryciu platňu s okapovým nosom, aby ladila s našimi plotovými a múrovými tvárnicami. Vďaka výrobnej metóde sa teraz odtiene a nuansy zobrazujú ešte lepšie.

7,95 €* / ks

Impregnácia DUOPROTECT DP30 (5 l)
Impregnácia Duoprotect DP30 redukuje prenikanie vody a olejov a chráni pre rastom machov a rias. Po uložení, prípadne osadení odporúčame impregnáciu našich produktov a pri tvárniciach a platniach, ktoré prípravkom Duoprotect DP30 ošetril už výrobca, obnovu ochrany povrchu každé 2 až 3 roky.

178,6800 €* / ks

Otvor pre elektrického vrátnika s poštovou schránkou (bez čelného panelu)
Ak by ste si do plotového stĺpika chceli hneď integrovať elektrického vrátnika a schránku, potrebujete „vnútro“, teda samotnú poštovú schránku, ako aj box, do ktorého môžete osadiť elektrického vrátnika. U nás sú oba prvky skombinované. Za príplatok vám radi orežeme naše plotové tvárnice, aby ste si do nich mohli osadiť štrbinovú schránku. Integrovaného elektrického vrátnika a poštovú schránku si môžete osadiť do plotov Linea, Classic, Faro, ako aj do štandardných plotov

441,9600 €* / ks

Čelný panel s elektrickým vrátnikom vrátane velkej tlmenej klapky nerez
Predný kryt elektrického vrátnika je jednoduchý a elegantný. Klapka na vhadzovanie pošty je vybavená tlmičom, aby nehrkotala a zatvárala sa potichu. Zvonček je chránený proti vandalizmu a vonkajšia audio časť proti prieniku dažďovej vody. Patentovaný adaptér audio časti zabezpečuje optimálnu kvalitu prenosu zvuku. Integrovaná menovka sa vyrába sériovo z plastu a umožňuje individuálne popísanie. Ak by ste si želali vyhotovenie menovky z materiálu vyššej kvality, máme k dispozícii menovky z ušľachtilej ocele alebo eloxovaného hliníka.

692,64 €* / ks

Gegensprechanlage Hörer Set
Súprava mikrotelefónu sa skladá z dverového reproduktora, nástenného telefónu s vysokokvalitným elektretovým mikrofónom v bielej farbe, ako aj zo sieťového zdroja na montáž rozdeľovača alebo nadomietkovú montáž.

310,6800 €* / ks

Menovka
Ak chcete mať na prednom kryte elektrického vrátnika menovku z akostnejšieho materiálu, máte k dispozícii vyhotovenia z kefovanej ušľachtilej ocele alebo eloxovaného hliníka. Na tieto menovky sa dá gravírovať.

49,20 €* / ks

Čistič nerezovej ocele (400 ml)
Edelstahlreiniger 400 ml

35,4000 €* / ks

Poplatok za rezanie otvoru pre poštovú schránku
Do plotov Faro, Classic a štandardných plotov si môžete dať zakomponovať elektrického vrátnika. V takom prípade je potrebné na mieru vyrezať plotové tvárnice. Na želanie a za príplatok to zariadime. Takúto úpravu si u nás môžete objednať cez položku náklady na rezanie.

213,0000 €* / krát