Hľadanie produktov

Faro plotová a múrová tvárnica

Štiepaný povrch plotovej a múrovej tvárnice Faro prinesie zaujímavý prvok do každého plota a záhradného múrika. S touto tvárnicou dokonale ladia tradičné aj moderné plotové polia. Tvárnice majú na dlhších stranách štiepaný vzhľad, na krátkych stranách sú hladké, čo uľahčuje montovanie plotových polí. Ponúkame dve verzie krycej platne. Každá z nich určí jedinečný vzhľad plota: či bude moderný, alebo trochu rustikálny, ak zvolíte kryciu platňu Gutshof. Ponúkame aj elektrického vrátnika. Na želanie a za príplatok vám môžeme do tvárnic vyrezať aj otvory na elektrického vrátnika a poštovú schránku.

DetailDescriptionFullLess

Štiepaný povrch plotovej a múrovej tvárnice Faro prinesie zaujímavý prvok do každého plota a záhradného múrika. S touto tvárnicou dokonale lad... viac
Vybrať farbu
Vybrať formát
Vybrali ste si nasledujúci variant produktu:
Polovicná tvárnica Faro (rezaná) 19,7x20x15 cm ľadovo sivá tieňovaná
11,04
11,04 €* / ks

(11,0400 €/m2)

11.04

Ceny vrátane DPH plus náklady na dopravu

Produkt dostupný u vášho predajcu
i
vmDetailMusterLabel
vmDetailMusterContent
Číslo produktu: 21212
CE-Kennzeichnungen-icon2

Tlač stránky

Opis produktu
Einzelsteine images: Halbstein geschnittend 19,7 x 20 x 15 cm, Abdeckplatte mit Wassernaseddddd 25 x 28 x 6 cm, Abdeckplatte Gutshof 3-seitig gespaltend 30 x 24 x 7,5 cm, Universalsteind 40 x 20 x 15 cm, Verkleidungsplatted 40 x 5 x 15 cm
Privat/Architekt: 2
special_color: _Faro
Druh produktu: plotová a múrová tvárnica
Povrchová štruktúra: prírodne štruktrovaný
Úprava: štiepaná
Farba_detail: ľadovo sivá tieňovaná
Formát: Faro plotová a múrová tvárnica 19,7 x 20 x 15 cm
Druh dlažby: jednotný formát
Účel použitia: ploty, stĺpy a piliere, vyvýšené záhony, záhradné steny
Rozmery produktu: 8 - 20 cm
Hrana: fázy
Kritériá kvality: odolné voči mrazu - neodporúča sa použitie rozmrazovacieho prostriedku
Jednofarebné/tieňované: tieňovaná
Tvar: pravouhlý
Odber podľa cenníka: 3
Štýl: nadčasový/klasický
Farebný odtieň: sivé tóny
Spotreba/jednotka: ks/paleta
Önorm EN: EN 15435
Informácie o produkte
 • Stavebnicový systém obsahujúci univerzálnu tvárnicu, rezanú polovičnú tvárnicu a kryciu platňu
 • Spotreba plniaceho betónu na univerzálnu tvárnicu Faro cca 4,6 l.
 • Pre plotovú tvárnicu v odtieni platina tieňovaná je dostupná krycia doska s odkvapovým nosom v odtieni platina stredne tmavá a krycia doska Gutshof v odtieni platina tieňovaná.
 • Pre bielo-čiernu plotovú tvárnicu je dostupná krycia platňa v odtieni starobiela.
 • Pre plotovú tvárnicu v odtieni slonovina je dostupná krycia doska s odkvapovým nosom v odtieni slonovina.
 • Na zjednodušenie čistenia odporúča spoločnosť Friedl Steinwerke dodatočnú impregnáciu pomocou prípravku Duoprotect DP30 (paralelná dodávka je možná za príplatok).
 • Na požiadanie je k dispozícii betónový obklad s hrúbkou 5 cm na skrášlenie plotov a múrikov.
 • Dodržujte prosím pokyny na inštaláciu a technické listy produktov v rámci sekcie Stavebné tipy/služby.
Pokyny na ukladanie
 • Tvárnice musíte bezpodmienečne ukladať vždy zmiešane z viacerých paliet a vrstiev, aby ste získali prirodzenú, rovnomernú hru farieb a vyhli sa farebným koncentráciám.
 • Pri osádzaní dvojitých pilierov musíte použiť dve tvárnice ležiace na palete vedľa seba.
 • Na eliminovanie škôd spôsobených mrazom musíte rešpektovať triedu betónu odporúčanú pre plniaci betón.
 • Na dosiahnutie čo najlepšej farebnej jednoty sa tvárnice režú na menšie veľkosti. Skrátia sa o šírku rezu. Tento rozdiel oproti univerzálnym tvárniciam by sa mal rozdeliť na ďalšie škáry v rade.
 • Prekrytie dvojitého piliera (40 × 40 cm) môžete upraviť prirezaním štyroch krycích platní.
Pokyny k návrhu
 • Tvárnice sa môžu použiť na múriky a ploty, ako aj na dvojité piliere pre prístrešky na autá a pergoly.
 • Tvárnice sa môžu ukladať nepravidelne do pásov alebo na voľnú väzbu.
Všetky ceny a kombinácie
Faro Zaun- & Mauerstein
11,04
8,30 11,04
11,04
8,30 11,04
11,04
8,30 11,04
11,04
8,30 11,04
8,30 11,04
11,04
8,30 11,04
11,04
9,84
11,04
11,04
7,50 9,84
8,30 11,04
8,30 11,04
%
Krycia platňa D25 s okapovým nosom
V pestrej ponuke betónových krycích platní určite nájdete správny formát a požadovanú farbu. Ponúkame moderné farebné betónové krycie platne s odkvapovým nosom okrem iného pre naše plotové a múrové tvárnice Modulus Pur, Faro, Classic a štandardné plotové a múrové tvárnice.

8,04 €* / ks

Krycia platňa D50 s okapovým nosom
Teraz ponúkame aj 50 cm dlhú kryciu platňu s okapovým nosom, aby ladila s našimi plotovými a múrovými tvárnicami. Vďaka výrobnej metóde sa teraz odtiene a nuansy zobrazujú ešte lepšie.

7,95 €* / ks

Gutshof Krycia platňa štiepaný vzhľad
Ak chcete dodať svojmu záhradnému múriku alebo plotu z plotovej a múrovej tvárnice Faro špeciálny charakter, siahnite po krycej platni Gutshof. Pôsobí jedinečne a dominantne. Vo všeobecnosti môžete kryciu platňu Gutshof so štiepaným vzhľadom použiť na všetky plotové a múrové tvárnice, ktoré majú štiepaný povrch.

10,68 €* / ks

Impregnácia DUOPROTECT DP30 (5 l)
Impregnácia Duoprotect DP30 redukuje prenikanie vody a olejov a chráni pre rastom machov a rias. Po uložení, prípadne osadení odporúčame impregnáciu našich produktov a pri tvárniciach a platniach, ktoré prípravkom Duoprotect DP30 ošetril už výrobca, obnovu ochrany povrchu každé 2 až 3 roky.

178,6800 €* / ks

Otvor pre elektrického vrátnika s poštovou schránkou (bez čelného panelu)
Ak by ste si do plotového stĺpika chceli hneď integrovať elektrického vrátnika a schránku, potrebujete „vnútro“, teda samotnú poštovú schránku, ako aj box, do ktorého môžete osadiť elektrického vrátnika. U nás sú oba prvky skombinované. Za príplatok vám radi orežeme naše plotové tvárnice, aby ste si do nich mohli osadiť štrbinovú schránku. Integrovaného elektrického vrátnika a poštovú schránku si môžete osadiť do plotov Linea, Classic, Faro, ako aj do štandardných plotov

441,9600 €* / ks

Čelný panel s elektrickým vrátnikom vrátane velkej tlmenej klapky nerez
Predný kryt elektrického vrátnika je jednoduchý a elegantný. Klapka na vhadzovanie pošty je vybavená tlmičom, aby nehrkotala a zatvárala sa potichu. Zvonček je chránený proti vandalizmu a vonkajšia audio časť proti prieniku dažďovej vody. Patentovaný adaptér audio časti zabezpečuje optimálnu kvalitu prenosu zvuku. Integrovaná menovka sa vyrába sériovo z plastu a umožňuje individuálne popísanie. Ak by ste si želali vyhotovenie menovky z materiálu vyššej kvality, máme k dispozícii menovky z ušľachtilej ocele alebo eloxovaného hliníka.

692,64 €* / ks

Faro betónový obklad
Má váš betónový múr už svoje roky a nevyzerá práve najlepšie? Vďaka betónovému obkladu Faro mu môžete dopriať celkom nový vzhľad. Betónový obklad Faro vyzerá spredu rovnako ako plotová tvárnica Faro, čo znamená, že sa dajú dobre kombinovať. Vďaka hrúbke 5 cm nestratíte s betónovým obkladom Faro veľa miesta. Upozorňujeme však, že tento obklad nie je vždy k dispozícii.

1,56 €* / ks

Gegensprechanlage Hörer Set
Súprava mikrotelefónu sa skladá z dverového reproduktora, nástenného telefónu s vysokokvalitným elektretovým mikrofónom v bielej farbe, ako aj zo sieťového zdroja na montáž rozdeľovača alebo nadomietkovú montáž.

310,6800 €* / ks

Menovka
Ak chcete mať na prednom kryte elektrického vrátnika menovku z akostnejšieho materiálu, máte k dispozícii vyhotovenia z kefovanej ušľachtilej ocele alebo eloxovaného hliníka. Na tieto menovky sa dá gravírovať.

49,20 €* / ks

Čistič nerezovej ocele (400 ml)
Edelstahlreiniger 400 ml

35,4000 €* / ks

Poplatok za rezanie otvoru pre poštovú schránku
Do plotov Faro, Classic a štandardných plotov si môžete dať zakomponovať elektrického vrátnika. V takom prípade je potrebné na mieru vyrezať plotové tvárnice. Na želanie a za príplatok to zariadime. Takúto úpravu si u nás môžete objednať cez položku náklady na rezanie.

213,0000 €* / krát